Αλλάζουμε. Προχωράμε. Εξελισσόμαστε.

«Μεταβολή πάντων γλυκύ.», έλεγε ο Αριστοτέλης.

«Άλλαξε τις απόψεις σου, αλλά κράτα τις αρχές σου. Άλλαξε τα φύλλα, αλλά κράτα άθικτες τις ρίζες σου.», έλεγε ο Βίκτωρ Ουγκώ.

Έτσι κι εμείς ως Φροντιστήριο που διακατέχεται από πνεύμα αλλαγής προς το καλύτερο, προχωράμε, επενδύουμε κι εξελισσόμαστε, κρατώντας όμως τις ίδιες αξίες και το ίδιο όραμα!

Αλλάξαμε όνομα και γίναμε το ΟιδαΝικώ Φροντιστήριο. Συνεχίζουμε μαζί με εσάς το ταξίδι προς το ιδανικό κάθε μαθητή μας. Έχουμε ως πυξίδα την εμπειρία του παρελθόντος και τα βραβευμένα Συστήματά μας, αλλά παράλληλα χαράσσουμε νέα πορεία με βάση τις απαιτήσεις του παρόντος και του μέλλοντος.

Οι ίδιοι καθηγητές, οι ίδιοι άνθρωποι των μεγάλων επιτυχιών, καθοδηγούν τους μαθητές μας προς την κατάκτηση της γνώσης και της επιτυχίας!

Συνεχίζουμε δυναμικά και πλάθουμε νικητές!