Σεμινάριο "Μαθαίνω Πώς Να Μαθαίνω" για μαθητές Β' Λυκείου

Μετά τα σεμινάρια της «Οργάνωσης Χρόνου» και του «Μαθαίνω πώς να Διαβάζω» που παρακολούθησαν με ιδιαίτερο ενδιαφέρον οι μαθητές μας στο πλαίσιο της εβδομάδας εκπαίδευσης, ακολουθεί το βιωματικό σεμινάριο «Μαθαίνω πώς να Μαθαίνω», αποκλειστικά για τους μαθητές της Β΄ Λυκείου.

Εισηγητής του σεμιναρίου είναι ο εξειδικευμένος συνεργάτης μας Νίκος Πέτικας (πιστοποιημένος και διαπιστευμένος Life & Executive coach). Η πρώτη φάση του σεμιναρίου αυτού θα διεξαχθεί το Σάββατο 25/9 και την Κυριακή 26/9 δίνοντας τη δυνατότητα στους μαθητές που θα το παρακολουθήσουν να αναπτύξουν δεξιότητες οι οποίες θα τους φανούν χρήσιμες και ως μαθητές και ως φοιτητές και στον επαγγελματικό τους βίο.

Οι συμμετέχοντες θα λάβουν βεβαίωση συμμετοχής (όταν ολοκληρωθεί και το 2ο μέρος).