Πάλι πρώτοι στη Θεσσαλονίκη!

Όπως κάθε χρόνο, το ΟιδαΝικώ Φροντιστήριο σημειώνει τις καλύτερες επιδόσεις στις Πανελλαδικές Εξετάσεις. Και φέτος είμαστε το μοναδικό φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη με 3 μαθητές πάνω από 19.000 μόρια, γιατί στο Οιδανικώ πλάθουμε Νικητές.

Παράλληλα, οι περισσότερες πρωτιές των μαθητών στα σχολεία της Δυτικής θεσσαλονίκης, ανάλογα με τις ομάδες προσανατολισμού, ανήκουν σε μαθητές που ξεκίνησαν από νωρίς, από τη Β' Λυκείου, να φοιτούν στο ΟιδαΝικώ Φροντιστήριο.

Εκμεταλλευόμαστε όλες μας τις δυνατότητες, καινοτομούμε, δημιουργούμε πρωτοποριακές υπηρεσίες για να φτάσουμε στο στόχο μας: οι μαθητές μας να μπούνε στη μάχη των Πανελληνίων εξοπλισμένοι με όλα τα απαραίτητα εφόδια και να βγούνε νικητές, να εισαχθούν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση στη σχολή της επιλογής τους.

Έλα κι εσύ στο μεγαλύτερο φροντιστήριο της Δυτικής Θεσσαλονίκης, το μοναδικό με τρία βραβεία στα Education Leaders Awards 2018 - 2019!